מיכל רון

הדרך מחרדות ודיכאון לאהבה עצמית ולביטחון עצמי עוברת דרך צמיחה אישית, שהופכת את כל הסבל לכדאי.
ברור לי שיכול להיות לך טוב, שאת יכולה להיות מאושרת, שיש דרך שמחכה רק לך ואת יכולה לעלות עליה. אני עצובה וכועסת כשאני רואה אנשים סובלים לחינם מדיכאון וחרדות, כי אני יכולה לעזור – ולכן זה מה שאני עושה בחיי ב 15 השנים האחרונות.

עם הזמן פיתחתי שיטת עבודה יעילה מאוד שעזרה כבר לעשרות אנשים לצאת מהדיכאון ומהחרדות שלהם, ולהגיע למחוזות של ביטחון עצמי, דימוי עצמי גבוה ואהבה עצמית. את השינוי אפשר לפעמים לראות מאוד מהר.

השיטה הזו עובדת גם במפגש פנים אל פנים, אבל גם בטלפון או בסקייפ!
כן, כן, פסיכותרפיה בסקייפ היא אולי שיטה חדשה, אבל לאחר עשרות שעות של פסיכותרפיה בסקייפ, אני יכולה להבטיח לך שתכופות פסיכותרפיה בסקייפ מתגלה כאפילו יותר יעילה ממפגש פנים אל פנים! בעוד 3 חודשים מהיום גם את תוכלי להרגיש טוב יותר – אפילו אם את לוקחת כדורים, ואפילו אם את 'מקרה קשה' או כרוני. שיהיה לנו בהצלחה (:

בעזרת מודעות עצמית, ויטמינים ואוכל, אימון, משחקים, תרגילים, שיעורי בית ורוחניות – אם מתאים,  גם את תוכלי להרגיש טוב יותר בעוד 3 חודשים מהיום, אפילו אם את לוקחת כדורים ואפילו אם את 'מקרה קשה' או 'כרוני'.

שיהיה לנו בהצלחה (:

לימודים

מיכל סיימה בהצטיינות תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, וכתבה דוקטורט בנושאי דת ורוחניות. בנוסף, מיכל השתלמה ומשתלמת בעשרות קורסים וסדנאות בארץ ובחו"ל בנושאי פסיכולוגיה, רפואה אלטרנטיבית, מיסטיקה, מדיטציה ורוחניות.

שיטת עבודה סינרגית

שיטת העבודה שפיתחה מיכל רון משלבת פסיכולוגיה, תזונה, רפואה אלטרנטיבית, עבודה על המחשבות (מדיטציה, אמונות) ורוחניות - לפי מה שמתאים למטופל. שיטת העבודה הסינרגית הזו מאפשרת את התוצאות המהירות שמיכל רון מחוייבת אליהן, תוצאות שמקצרות את הסבל שלך וחוסכות לך כסף.

הצהרה: מיכל רון איננה פסיכולוגית, ושרותי הייעוץ מתבססים על ידע אישי ונסיון של 15 שנים. יש לראות את הכתוב באתר זה כהצעה בלבד, ובשום אופן אין לראות בו תחליף לטיפול מכל סוג שהוא.
WhatsApp icon by Icons8